Присоединяйся к нашим соц. сетям

Колибри

Колибри

Суднобудівна компанія «КОЛІБРІ» з 1995 року є провідним українським та одним з найпотужніших виробників малих суден в Європі.

До складу Суднобудівної компанії «КОЛІБРІ» входить власне Конструкторське бюро, два сучасних суднобудівних заводи, загальною продуктивністю 70000 човнів на рік, виробнича компанія «РОТOФОРМ», яка виробляє продукцію по технології ротаційного формування та лиття пластмас під тиском.

Продукція СБК «КОЛІБРІ» розробляється у відповідності до стандарту ISO/CD 6185 та будується у відповідності з директивою 2013/53/EU.

СБК «КОЛІБРІ» єдиний виробник малих суден в Україні, який виробляє на власних підприємствах практично всю фурнітуру, аксесуари і додаткове обладнання до своїх човнів.

Продукція під торговою маркою «КОЛІБРІ» – це судна та обладнання для риболовлі, полювання та відпочинку на воді: надувні човнипластикові човнипонтонні катерикаяки, дошки для веслування стоячи SUPводні велосипедиаксесуари та додаткове обладнання до човнів.

Продукція під торговою маркою GALA Boats – це спільний проект Суднобудівної компанії «КОЛІБРІ» та міжнародної дистриб'юторської компанії GALA Marine International (Canada). Продукція GALA Boats – надувні човни та RIB з алюмінієвим корпусом, аксесуари та додаткове обладнання до човнів.

KOLIBRI STARK – підрозділ СБК «КОЛІБРІ», який розробляє та будує судна для професійного використання воєнними, поліцейськими, рятувальними загонами, державними установами та промисловими компаніями по всьому світу.

Продукція KOLIBRI STARK: надувні човни, RIB з алюмінієвим корпусом, алюмінієві, пластикові човни для професійного використання.

Всі судна KOLIBRI STARK спроектовано та побудовано в Україні у відповідності до стандартів ISO, регламентуючих суднобудування.

СБК «КОЛІБРІ» є офіційним виробником та постачальником суден з двигунами та обладнанням Brunswick Corporation (ТМ Mercury, Motorguide, Mercury Mercruiser, Quicksilver тощо).

СБК «КОЛІБРІ» є офіційним виробником та постачальником продукції для потреб Збройних сил України (NCAGE: A02SJ, SEGS5).

СБК «КОЛІБРІ» співпрацює з Міністерством оборони України, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, ДП «Укрспецекспорт», ДП «УКРОБОРОНСЕРВІС», ДАТ «ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ», СП «НІБУЛОН» та іншими державними, громадськими та комерційними структурами.

Дилерська мережа «КОЛІБРІ» об’єднує більше трьохсот офіційних представників в більш ніж двадцяти країнах світу.

Copyright © 2018 Ping-Shop. Все права защищены

Разработка: Pinguin-Studio