Про компанію

Компанія «КОРАБЕЛ» - молоде підприємство, створене шляхом злиття і ребрейдінга кількох фірм, які торгують човновими моторами, моторними човнами, катерами та яхтами а також надають юридичні послуги з реєстрації та переоформлення плавзасобів, додавши ще школу судноводіння, вийшов торгово сервісний центр з юридичними послугами. г. Запорожье, б-р Парковий 12.

У нас Ви маєте можливість:

- Пройти навчання в школі судноводіння «КОРАБЕЛ» і отримати сертифікат знань за програмами: судоводитель маломірного судна, гідроцикли або парусної яхти. Що дає право скласти іспит в морської інспекції та отримати посвідчення (права на човен) відповідної категорії.

Тел. 067 112 02 12

-Ознайомитися, вибрати і купити моторний катер, човен або моторну яхту не тільки Українського виробництва але і будь-якого виробника в світі. Доставку, митне очищення, предпусковую підготовку, скидання на воду, постановку в клуб і передачу власнику, виконають фахівці нашої компанії.

Тел. 050 151 21 21

- Операцію з перепродажу човни, катери або яхти ми також проведемо у себе, наші юристи оформлять договір купівлі-продажу, проведуть оцінку, оформлять документи відповідність до вимог законів України.

Т їв. 067 112 02 12

Наші агенти допоможуть швидко і правильно зареєструвати човен, катер або моторний яхт у, зняти з обліку, отримати дублікат документів, провести заміну застарілих свідоцтв, вступити у спадок оформити власність ...

Тел. 067 112 02 12

У нашому магазині Ви можете підібрати і купити човен, підібрати і купити мотор, замовити та купити запчастини до будь-яких човнам і моторам, аксесуари, купити оснастку і рятувальні засоби. Ми комплектуємо запчастинами проекти по реконструкції човнів радянського проізводстватіпа Прогрес, Об, Казанка.

Тел. 050 151 21 21

Інтернет - магазин водно моторної техніки, човнових моторів, катерів, човнів, запчастин і аксесуарів. Нашою основною перевагою є кращий асортимент, зручність покупки онлайн, відмінні ціни і гнучкі можливості доставки. На нашому сайті ви зможете вибрати і купити човнові мотори найпопулярніших брендів, Parsun, Hidea, Tohatsu, Mercury, Suzuki, Honda, Yamaha, Evinrude, підібрати найбільш підходящу для себе човен, познайомитися і придбати сучасні моделі оснащення та обладнання, купити розумний ехолот. І це тільки мала частина товарів, які ви зможете знайти в один клік в нашому інтернет - магазині Корабел. Також, хочемо з радістю вам запропонувати відвідати розділ моторні катери, в якому представлений широкий вибір сучасних моторних катерів і човнів найвідоміших виробників BAYLINER, CROWNLINE і.т.д.

Істотним нашим гідністю перед іншими інтернет - магазинами є можливість забрати Ваше замовлення з нашого роздрібного магазину КОРАБЕЛ в м.Запоріжжя.

Це дійсно чудова можливість заощадити час, приїхати коли Вам зручно, підписати і отримати всі необхідні документи у тому числі гарантії, переконається в якості і комплектності. Наші кваліфіковані фахівці з радістю допоможуть перевірити, налаштувати ваше нове придбання і запропонують додаткові аксесуари! А ще хочемо нагадати, що у вас завжди буде можливість купити техніку з безкоштовною доставкою додому. На весь наш товар надається фірмова гарантія від виробника. Оплатити свою покупку Ви зможете онлайн або готівкою при отриманні товару. Також, на нашому сайті представлена можливість покупки в кредит / розстрочку.

Якщо у Вас виникли будь -або питання - будь ласка, телефонуйте нам

Тел. 050 151 21 21

Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на Ваші питання!

«КОРАБЕЛ»
г. Запорожье
б-р. парковий 12
050 151-21-21
067 112-02-12

Copyright © 2018 Ping-Shop. Все права защищены

Разработка: Pinguin-Studio